Shesim apartament 2+1 me pamje nga deti dhe me garazh ne Sarande

€130,000
Apartments

Property Description

Property Details

Loading...

Nearby Properties For Sale

Apartament per shitje 2+1+2+2 ballkone me pamje ne Sarande

€138,000 2 2

Apartament 1+1 per shitje me pamje nga deti ne Sarande

€62,000 1 1

Shesim apartament 1+1 me pamje ne Sarande

€70,000 1 1